ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

День фізичної культури і спорту України

Четвер, 21 вересня 2017, 09:54

В календарі багато свят із історичним минулим та сьогоденням. Історія стає традицією, а сьоголення через роки історією. Для Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну святкування Дня фізичної культури та спорту вже стало традицією. Щороку проводяться загальноучилищні змагання, естафети та кмітливі конкурси з метою пропаганди здорового способу життя.

На спортивному стадіоні 15 вересня 2017 року зустрілися в змаганнях всі учнівські групи навчального закладу. Перед справжнім спортом, команди-учасники позмагалися в кретивності представлення, смислового наповнення емблеми, назви команди та стіннівки. Кожен із учасників представив власну обізнаність історією спорту, етапами розвитку свята. Креативність, ентузіазм, поєднання спорту, мистецтва слова та музики надихнули тільки на перемогу. Отже вперед! Після урочистого відкриття учасники поринули у справжній командний дух змагання. Свою силу духу, спортивну майстерність, атлетичну підкованість та спритність виявили в естафеті «Туристичний похід».

Другою частиною святкуння став товаристський матч з футболу між училищною командою "Будмайстер" та представниками будівельних компаній міста Києва. Вболівальники отримали море задоволення, адже спостерігали за високою майстерністю та технікою гри, гідно змагалися наші учні із професіоналами, фахівцями. Напружена гра тривала з першої і до останьої хвилини. Але святкова атмосфера вирішила долю гри. Море емоцій та вражень. Свято триває. Немає переможців і переможених, а є святкуючі. Товаристська нічия і це старт до нових перемог в навчальному році.

Завершенням святкування стало традиційне нагородження переможців, кращих ентузіастів, майстрів футболу.