ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

День фізичної культури і спорту України

Четвер, 21 вересня 2017, 09:54

В календарі багато свят із історичним минулим та сьогоденням. Історія стає традицією, а сьоголення через роки історією. Для Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну святкування Дня фізичної культури та спорту вже стало традицією. Щороку проводяться загальноучилищні змагання, естафети та кмітливі конкурси з метою пропаганди здорового способу життя.

На спортивному стадіоні 15 вересня 2017 року зустрілися в змаганнях всі учнівські групи навчального закладу. Перед справжнім спортом, команди-учасники позмагалися в кретивності представлення, смислового наповнення емблеми, назви команди та стіннівки. Кожен із учасників представив власну обізнаність історією спорту, етапами розвитку свята. Креативність, ентузіазм, поєднання спорту, мистецтва слова та музики надихнули тільки на перемогу. Отже вперед! Після урочистого відкриття учасники поринули у справжній командний дух змагання. Свою силу духу, спортивну майстерність, атлетичну підкованість та спритність виявили в естафеті «Туристичний похід».

Другою частиною святкуння став товаристський матч з футболу між училищною командою "Будмайстер" та представниками будівельних компаній міста Києва. Вболівальники отримали море задоволення, адже спостерігали за високою майстерністю та технікою гри, гідно змагалися наші учні із професіоналами, фахівцями. Напружена гра тривала з першої і до останьої хвилини. Але святкова атмосфера вирішила долю гри. Море емоцій та вражень. Свято триває. Немає переможців і переможених, а є святкуючі. Товаристська нічия і це старт до нових перемог в навчальному році.

Завершенням святкування стало традиційне нагородження переможців, кращих ентузіастів, майстрів футболу.

 

Чемпіонат України 2017 серед команд будівельної галузі

Вівторок, 28 березня 2017, 11:04

25 та 26 березня 2017 року на Спортивному комплексі «Політ» відбувся VІІ чемпіонат України серед команд будівельної галузі. Свої спортивні досягнення продемонструвала і команда учнів КВПУ будівництва і дизайну серед інших 26 учасників. Вийшовши на поле проти професіональних гравців, наша команда проявила високу самовіддачу, злагоджену техніку гри, що підтверджують перемоги у двох ігрових днях, провівши більше 5 ігор, і зупинившись на півкроку від перемоги. Ми у півфіналі!

Вітаємо нашу команду! Бажаємо високих досягнень у командній грі!

Поділитись в соціальних мережах:

 

Баскетбол підкорено! Спортивні переможці!

Вівторок, 28 березня 2017, 11:01

У період з 20 до 24 березня 2017 року відбулися змагання на базі Вищого професійного училища НАУ серед команд ПТНЗ м. Києва із жіночого баскетболу. Команда учнів-баскетболістів КВПУ будівництва і дизайну, показавши майстерність, командне взаєморозуміння та техніку гри, посіла найвищий щабель спортивних досягнень – І місце, за що були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Поділитись в соціальних мережах:

 

Ми переможці у правознавчому турнірі «Правова локація»

Понеділок, 26 грудня 2016, 16:04

На базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну 20 грудня 2016 року відбувся міський правознавчий турнір серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Правова локація» за тісної співпраці Управління професійно-технічної освіти Департаменту освіти  і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та Київським міським Центром роботи з жінками. Головною темою правознавчого змагання було адміністративне право.

Усі учасники турніру змогли випробувати свої знання, творчість та креативність у чотирьох турах. Два перші тури – правознавчі. У першому турі «Правова депеша» команди-учасники виконували письмове завдання. У другому – «Віриш не віриш» - команди виголошували, заздалегідь підготовлені провокативні запитання з тематики адміністративного права командам-учасникам.

Візитівкою для переходу у третій та четвертий тури змагання стала набрана кількість балів у двох перших – власне правознавчих. Наступні тури є виявленням творчості, інтелектуальності, креативності. У третьому турі «Намалюю собі право, буду за ним жити» командам учасникам було запропоновано змалювати певну правову ситуацію, а в четвертому турі, вже для найсильніших команд, було запропоновано підготувати пантомімічні постановки на певні питання з адміністративного права.

Команда нашого навчального закладу у складі Ткачука Василя, Олексюк Іванни, Комісаренко Ірини, під керівництвом Поп’юк Тетяни Михайлівни проявила високі знання, креативність, творчий підхід та показали високі досягнення з адміністративного права, посівши почесне І місце серед команд-учасників професійно-технічних навчальних закладів. Вітаємо переможців!

Більше фото:   

 

В «Десятку»!

П'ятниця, 02 грудня 2016, 09:41

Учні КВПУ будівництва і дизайну взяли участь у змаганнях із кулькової стрільби серед команд професійно-технічних навчальних закладів, що функціонують на території Солом’янського району м. Києва. Показавши злагоджену техніку стрільби, точність та впевненість у собі. Свідченням цього є зайняти ІІ місце.

Вітаємо переможців!

 

Вітаємо футбольних переможців!

Середа, 09 листопада 2016, 12:03

08 листопада 2016 року збірна команда з футболу КВПУ будівництва і дизайну взяла участь у змаганні з міні-футболу серед команд професійно-технічних навчальних закладів Солом’янського району м. Києва за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, що проходили на базі Вищого професійного училища Національного педагогічного університету М. П. Драгоманова.

Наші учні показали злагоджену техніку та характер гри, командну підтримку та професіоналізм, про що свідчить зайняте в активній боротьбі почесне перше місце серед команд-учасників.

У ході гри було визначено кращого захисника команди – Кацала Максима та кращого нападника – Реву Владислава.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших перемог!

Висловлюється подяка керівнику фізичного виховання Горчинському Є. П. та керівнику футбольного гуртка Вершигорі В. Д.

 


Сторінка 1 з 6