ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

День знань 2017!

П'ятниця, 01 вересня 2017, 17:27

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! Для когось вперше, для когось черговий раз пролунав перший дзвінок – поклик до знань. Радо вітало учнів Київське вище професійне училище будівництва і дизайну. Для кожного учня це новий етап в житті, нехай він буде успішним, продуктивним та цікавим. А гаслом цих років стануть такі слова: «Захочеш — і будеш, в людині, затям, лежить не відгадана сила».

Для кожного нашого наставника День знань розпочався із святкової лінійки, де пролунали слова вітання від керівників навчального закладу та слова вдячності старшокурсників.

Продовжив святковий день перший урок: «Я – громадянин України – європейської країни», де основною метою стало усвідомленню учнями місця країни серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї, акцентувати увагу на розширенні знань про Україну та Європейський Союз.

Для кожного пролунало слова про Батьківщину, її історію, тернистий шлях до омріяного сьогодення. Слова не минули осторонь, у кожного залишилася хвилююча мить, а підтвердженням гідного наставництва для майбутнього покоління стали слова гімну виконані учнями.