ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Щасливої дороги, дорогі випускники!

Неділя, 02 липня 2017, 19:09

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед, тепер вже, колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали просто рідними.

Було все: падіння і злети, невдачі і успіхи, сум і радість, захоплювало дух від перших перемог, від першого кохання. Позаду захист дипломних робіт, який з'їв, мабуть, не одну нервову клітину, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, дузі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 30 червня в актовій залі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, щоб провести випускників у доросле життя, - інколи тернисте, але таке прекрасне.

Зі щирими та теплими напутніми словами звернувся до випускників директор Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну Алексенко Георгій В’ячеславович, який побажав юнакам та дівчатам щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та побажань, злагоди та добробуту.

І радість, і сум звучав у голосі заступника директора з навчально-виробничої роботи Корінчевської Валентини Володимирівни, яка побажала випускникам залишатися такими ж молодими, гарними, романтичними, з іскрами довіри до життя, ніколи не втрачати надії навіть у хвилини відчаю чи розлуки, пам'ятати, що їх завжди зігріватиме і оберігатиме від усіх життєвих негараздів світло вчительської та батьківської любові. Крім цього, висловила своє сподівання, що кожен з випускників стане справжнім професіоналом своєї справи, що училище буде пишатися своїми випускниками.

Не менш хвилюючим це свято було і для майстрів виробничого навчання, які разом зі своїми учнями переживали всі їхні невдачі, раділи їхнім успіхам і здобуткам, вклали серце і душу, щоб з них виросли справжні люди, поділились своїм досвідом та вміннями, щоб їхні випускники стали справжніми майстрами своєї справи.

Від імені майстрів виробничого навчання, випускників привітали Карпенко Галина Петрівна та Помогаєва Галини Миколаївна та класний керівник 33 групи Дубина Ольга Миколаївна побажали знайти правильну стежину у своєму житті і не сходити з неї, не втрачати віри в себе, навіть коли ніхто не віритиме, завжди мати Бога в серці та пам'ятати своїх батьків і вчителів, які завжди будуть тим вогником, що світитиме незгасимо все життя і не дасть заблудитися на життєвих просторах.

Випускники також висловили слова подяки всім, хто взяв на себе велику відповідальність у їх навчанні та вихованні, тим, хто, незважаючи на труднощі, завжди був поряд, допомагав, підтримував, ділився теплом і турботою.

Кульмінацією свята стало вручення директором Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну Алексенком Георгієм В’ячеславовичем, дипломів про здобуття омріяної професії та почесних грамот за успіхи у навчанні, за активність у громадській діяльності та за спортивні досягнення. Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі, став на символічну «підкову щастя» та отримав «путівку» у життя і найщиріші побажання.

В добру путь випускники!