ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

Середа, 17 травня 2017, 08:21

04 травня 2017 року  учні групи №16 відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Саме тут вони детальніше познайомилися із  головною експозицією Національного музею історії України у Другій світовій війні, яка розгорнута в 16 залах площею 5 тис. кв.м. Вона налічує понад 17 тис. експонатів, постійно доповнюється та вдосконалюється. Особливістю експозиційно-просторової інтерпретації змісту є подача історичного матеріалу через образи й символи. Акцентним стрижнем, що об’єднує всі зали, пов’язує їх тематично та хронологічно, є так звана «Дорога війни». Серед ключових реліквійно-образних композицій – «Стіна пам’яті», «Вдови», «Стіл тризни» та «Журавлиний ключ».

Музейні предмети дають можливість наочно й послідовно показати причини та наслідки планетарної катастрофи, відтворити війну в її проявах, трагедію і звитягу України та її народу в цих подіях, змалювати воєнні баталії та репродукувати національно-визвольний рух і тяглість державотворчих процесів на українських теренах.

Вражаючим є те, коли ти перебуваєш  в даному залі побачене затамовує погляд. На цих фото зображено глибоко символічне значення, як матері та жінки-вдови чекають на своїх синів та чоловіків.

Під час перегляду віртуальної екскурсії ми змогли дистанційно ознайомитися з частиною музейної експозиції та зануритись у події сімдесятилітньої давнини, усвідомити глибинні процеси, що відбувалися на світовій політичній арені. Віртуальний тур допоміг нам  переосмислити складну, суперечливу історію воєнної доби, долю України, яка опинилася на перехресті геополітичних інтересів та була втягнена у Другу світову війну.

Поділитись в соціальних мережах: