ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Навчання, або як зберегти життя

Неділя, 30 квітня 2017, 06:52

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 27 березня 2017 р. № 267 «Про підготовку та проведення дня цивільного захисту» і «Тижня безпеки дитини» в навчальних закладах м. Києва, розпорядження начальника Управління професійної освіти м. Києва «Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту» у професійно-технічних навчальних закладах м. Києва» від 31 березня 2017 року № 46 та відзначення 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну проходив місячник з охорони праці. У рамках якого було організовано та проведено День цивільного захисту та об’єктове тренування, де основною метою було досягнення злагодженої роботи керівного складу, особового складу формувань ЦЗ, викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів училища, як об’єкта ЦЗ в цілому, щодо виконання заходів запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Для реалізації поставленої мети було проведено ряд заходів, а саме: тематична загальноучилищна лінійка, виховні години, уроки-пам’яті та уроки-реквієми учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; конкурс учнівського малюнку, стінгазети до 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи на тему «Заради життя»; у бібліотеці організовано тематичну книжкову виставку.

Активну участь в організації місячника проявили учні у виготовленні найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання та застосування їх під час навчальної евакуації.

Учні та інженерно-педагогічний колектив проявив злагодженість дій у разі надзвичайних ситуацій. Навчальна евакуація всіх присутніх в училищі була здійснена за 3 хв. 40 сек.

Вдячність висловлюємо організаторам місячника.

Поділитись в соціальних мережах: