ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Екскурсія в PinchukArtCentre

Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:15

19 та 22 вересня 2017р. учні групи 2М-1 та 2М-2 разом з викладачем Н. В. Квашою відвідали в PinchukArtCentre  виставку «Крихкий стан».

«Крихкий стан» це масштабна міжнародна групова виставка а участі 10 провідних художників світу, зокрема Маріни Абрамович, Ай Вейвея, Дугласа Гордона, Карлоса Мотти, Оскара Мурільо, Сантьяго Сьєрри, Бартелемі Тогу, Яна Фабра, Урса Фішера та Деміена Хьорста.

Вона спонукає до розмов, де зв’язуються уразливість нашого тіла та свідомості з крихкістю ідеологій та історичних тлумачень. Вона проводить паралелі між уразливістю молоді і уразливістю країни в стані війни, або між уразливістю життя та уразливістю держави, над якою нависла небезпека.

 

День знань 2017!

П'ятниця, 01 вересня 2017, 17:27

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! Для когось вперше, для когось черговий раз пролунав перший дзвінок – поклик до знань. Радо вітало учнів Київське вище професійне училище будівництва і дизайну. Для кожного учня це новий етап в житті, нехай він буде успішним, продуктивним та цікавим. А гаслом цих років стануть такі слова: «Захочеш — і будеш, в людині, затям, лежить не відгадана сила».

Для кожного нашого наставника День знань розпочався із святкової лінійки, де пролунали слова вітання від керівників навчального закладу та слова вдячності старшокурсників.

Продовжив святковий день перший урок: «Я – громадянин України – європейської країни», де основною метою стало усвідомленню учнями місця країни серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї, акцентувати увагу на розширенні знань про Україну та Європейський Союз.

Для кожного пролунало слова про Батьківщину, її історію, тернистий шлях до омріяного сьогодення. Слова не минули осторонь, у кожного залишилася хвилююча мить, а підтвердженням гідного наставництва для майбутнього покоління стали слова гімну виконані учнями.

 

Щасливої дороги, дорогі випускники!

Неділя, 02 липня 2017, 19:09

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед, тепер вже, колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали просто рідними.

Було все: падіння і злети, невдачі і успіхи, сум і радість, захоплювало дух від перших перемог, від першого кохання. Позаду захист дипломних робіт, який з'їв, мабуть, не одну нервову клітину, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, дузі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 30 червня в актовій залі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, щоб провести випускників у доросле життя, - інколи тернисте, але таке прекрасне.

Зі щирими та теплими напутніми словами звернувся до випускників директор Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну Алексенко Георгій В’ячеславович, який побажав юнакам та дівчатам щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та побажань, злагоди та добробуту.

І радість, і сум звучав у голосі заступника директора з навчально-виробничої роботи Корінчевської Валентини Володимирівни, яка побажала випускникам залишатися такими ж молодими, гарними, романтичними, з іскрами довіри до життя, ніколи не втрачати надії навіть у хвилини відчаю чи розлуки, пам'ятати, що їх завжди зігріватиме і оберігатиме від усіх життєвих негараздів світло вчительської та батьківської любові. Крім цього, висловила своє сподівання, що кожен з випускників стане справжнім професіоналом своєї справи, що училище буде пишатися своїми випускниками.

Не менш хвилюючим це свято було і для майстрів виробничого навчання, які разом зі своїми учнями переживали всі їхні невдачі, раділи їхнім успіхам і здобуткам, вклали серце і душу, щоб з них виросли справжні люди, поділились своїм досвідом та вміннями, щоб їхні випускники стали справжніми майстрами своєї справи.

Від імені майстрів виробничого навчання, випускників привітали Карпенко Галина Петрівна та Помогаєва Галини Миколаївна та класний керівник 33 групи Дубина Ольга Миколаївна побажали знайти правильну стежину у своєму житті і не сходити з неї, не втрачати віри в себе, навіть коли ніхто не віритиме, завжди мати Бога в серці та пам'ятати своїх батьків і вчителів, які завжди будуть тим вогником, що світитиме незгасимо все життя і не дасть заблудитися на життєвих просторах.

Випускники також висловили слова подяки всім, хто взяв на себе велику відповідальність у їх навчанні та вихованні, тим, хто, незважаючи на труднощі, завжди був поряд, допомагав, підтримував, ділився теплом і турботою.

Кульмінацією свята стало вручення директором Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну Алексенком Георгієм В’ячеславовичем, дипломів про здобуття омріяної професії та почесних грамот за успіхи у навчанні, за активність у громадській діяльності та за спортивні досягнення. Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі, став на символічну «підкову щастя» та отримав «путівку» у життя і найщиріші побажання.

В добру путь випускники!

 

Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

Середа, 17 травня 2017, 08:21

04 травня 2017 року  учні групи №16 відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Саме тут вони детальніше познайомилися із  головною експозицією Національного музею історії України у Другій світовій війні, яка розгорнута в 16 залах площею 5 тис. кв.м. Вона налічує понад 17 тис. експонатів, постійно доповнюється та вдосконалюється. Особливістю експозиційно-просторової інтерпретації змісту є подача історичного матеріалу через образи й символи. Акцентним стрижнем, що об’єднує всі зали, пов’язує їх тематично та хронологічно, є так звана «Дорога війни». Серед ключових реліквійно-образних композицій – «Стіна пам’яті», «Вдови», «Стіл тризни» та «Журавлиний ключ».

Музейні предмети дають можливість наочно й послідовно показати причини та наслідки планетарної катастрофи, відтворити війну в її проявах, трагедію і звитягу України та її народу в цих подіях, змалювати воєнні баталії та репродукувати національно-визвольний рух і тяглість державотворчих процесів на українських теренах.

Вражаючим є те, коли ти перебуваєш  в даному залі побачене затамовує погляд. На цих фото зображено глибоко символічне значення, як матері та жінки-вдови чекають на своїх синів та чоловіків.

Під час перегляду віртуальної екскурсії ми змогли дистанційно ознайомитися з частиною музейної експозиції та зануритись у події сімдесятилітньої давнини, усвідомити глибинні процеси, що відбувалися на світовій політичній арені. Віртуальний тур допоміг нам  переосмислити складну, суперечливу історію воєнної доби, долю України, яка опинилася на перехресті геополітичних інтересів та була втягнена у Другу світову війну.

Поділитись в соціальних мережах:

 

Навчання, або як зберегти життя

Неділя, 30 квітня 2017, 06:52

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 27 березня 2017 р. № 267 «Про підготовку та проведення дня цивільного захисту» і «Тижня безпеки дитини» в навчальних закладах м. Києва, розпорядження начальника Управління професійної освіти м. Києва «Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту» у професійно-технічних навчальних закладах м. Києва» від 31 березня 2017 року № 46 та відзначення 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну проходив місячник з охорони праці. У рамках якого було організовано та проведено День цивільного захисту та об’єктове тренування, де основною метою було досягнення злагодженої роботи керівного складу, особового складу формувань ЦЗ, викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів училища, як об’єкта ЦЗ в цілому, щодо виконання заходів запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Для реалізації поставленої мети було проведено ряд заходів, а саме: тематична загальноучилищна лінійка, виховні години, уроки-пам’яті та уроки-реквієми учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; конкурс учнівського малюнку, стінгазети до 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи на тему «Заради життя»; у бібліотеці організовано тематичну книжкову виставку.

Активну участь в організації місячника проявили учні у виготовленні найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання та застосування їх під час навчальної евакуації.

Учні та інженерно-педагогічний колектив проявив злагодженість дій у разі надзвичайних ситуацій. Навчальна евакуація всіх присутніх в училищі була здійснена за 3 хв. 40 сек.

Вдячність висловлюємо організаторам місячника.

Поділитись в соціальних мережах:

 

Україно! Збережемо тебе для нащадків

Четвер, 27 квітня 2017, 22:31

Учні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, відповідно плану роботи учнівського самоврядування професійно-технічної освіти м. Києва на 2016-2017 навчальний рік, взяли участь в екологічному заході на базі «Національного історико-культурного заповідника «Софія Київська», який спрямований на виховання екологічної та культурної свідомості учнів «Україно! Збережемо тебе для нащадків». У межах заходу 19 квітня 2017 року була проведена екологічна акція з прибирання історико-культурного об’єкта. Активним учасникам акції організовано та проведено ознайомлювальну екскурсію Заповідником.

Поділитись в соціальних мережах: