ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Відпочиваємо

Відзначали Всесвітній день туризму

Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:18

28 вересня 2017р. учні групи № 14 разом з викладачем Н. В. Квашою  відзначали Всесвітній день туризму, відправившись по відомому і улюбленому  маршруту…

Гарний день, гарні ми!

 

Наша краса

Четвер, 27 квітня 2017, 22:35

Ледве дихнуло весняним теплом, набубнявіли на деревах бруньки – ось-ось виткнулися листочки. Все в природі оживає, неначе одягається в коштовні шати. Все навкруги змінилось. Прилетіли співучі птахи з теплих країв.

Розквітла природа, різнокольоровими барвами прикрасилася Земля. Милують око квіти нашого навчального закладу. Зусиллями інженерно-педагогічних працівників було озеленено та уквітчано територію навчального закладу. Сьогодні підіймає настрій «веселі» тюльпани …

Надійшла весна прекрасна,

многоцвітна, тепла, ясна,

наче дівчина в вінку.

Зацвіли луги, діброви,

повно гомону, розмови

і пісень в чагарнику.

                   І. Франко

Учнівський та педагогічний колективи висловлюють вдячність Стельмаху Миколі Івановичу.

Поділитись в соціальних мережах:

 

Суботник

Вівторок, 21 березня 2017, 07:26

Київське вище професійне училище будівництва і дизайну відкликнулось на лист Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, щодо приведення території Солом’янського району м. Києва до належного санітарного стану. Учнів та інженерно-педагогічні працівник були ознайомлені із інформацією на загальноучилишній лінійці. Не байдужі учні до навколишнього середовища виявили бажання допомогти в заходах щодо прибирання території по вулицях Патріотів та М. Шепелєва.

Висловлюємо подяку за належну організацію учнів груп 13 та 22 керівнику груп – майстру в/н Макарука І. П. та керівникам фізичного виховання.

Поділитись в соціальних мережах:

 

Сьогодні ще святкуємо!

П'ятниця, 10 березня 2017, 09:53

Вже весна вступила в повні права. Розквітає природа, ще гарнішою стає чарівна половина людства в Міжнародний жіночий день – 8-Березня. Жіноче свято як ніколи актуальне сьогодні. У цей день жінкам в черговий раз демонструють, наскільки вони дорогі. У день 8-Березня вихваляють жіночу мудрість і красу, презентуючи їм в якості подарунків квіти, цукерки і невеликі сюрпризи.

За традицією в день 8-Березня обов'язково вітають не тільки своїх матерів і дружин, бабусь, але і жінок-колег. Їм вручають квіти із щирими побажаннями. Не винятком стали учні та працівники КВПУ будівництва і дизайну, які для возвеличення та вдячності жінці напередодні свята організували концертну програму. Теплі слова для жінок, учениць та гостей лунали зі сцени від наших учнів та працівників.

Щиро вітаємо всіх жінок!

Поділитись в соціальних мережах:

 

Святкування Дня працівника освіти

Вівторок, 04 жовтня 2016, 11:35

30 вересня 2016 р. Київське вище професійне училища будівництва і дизайну святкувало День працівника освіти. Свято звеличення педагога, одне з численних професійних свят, але одночасно і величне.  Не випадково його святкують  саме в перший тиждень жовтня, адже все розмальоване різнокольоровими барвами, а матінка-Земля –  багата щедрими дарами. Так і вчительська праця багата здобутками, творчими починання, знаннями та уміннями своїх учнів. Адже кожен учень – продовження свого наставника.

Свою любов, повагу та вдячність висловили учні у святковій програмі, яка пронизана словами вдячності, пошани та любові до педагога.

Підтвердженням нелегкої праці для досягнення вершин стали грамоти та подяки педагогічним працівникам за розвиток столичної професійної освіти.

Більше фото:   

 


Сторінка 1 з 7