ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Обмін досвідом на міжнародному рівні!

Вівторок, 13 червня 2017, 17:19

На базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну 12 червня 2017 року відбулася зустріч із закордонними колегами – представниками освіти в Польщі: Христина Козак – керівник відділу підвищення кваліфікації вчителів та проектів; Божена Глажевська – головний спеціаліст позашкільної освіти та проектів; Себастьян Жємба – головний спеціаліст відділу економічного розвитку; Йоанна Господарчик – директор управління освіти у м. Варшаві.

Основною метою зустрічі було ознайомити із специфікою навчання у професійно-технічних навчальних закладах України, розкрити важливість ланки професійного навчання та в подальшому співпрацювати на міжнародному рівні.

З метою ознайомлення із навчальним закладом відвідувачам була організована екскурсія училищем на чолі з директором навчального закладу Алексенком Г. В., у ході якої закордонні колеги могли спостерігати за матеріально-технічною базою навчального закладу, специфікою навчання, спілкуватися з учнями, викладачами та майстрами.

Гості залишили приємні враження про наш навчальний заклад: Йоанна Господарчик відмітила організацію роботи молодого колективу на високому рівні; вдалий підхід до учня для реалізації навчальних завдань, а саме індивідуалізація завдань, вільний доступ до електронних кабінетів з метою поглиблення вивченого матеріалу; відпрацювання практичних навичок учнів на базі навчального закладу. За словами Йоанни: «Отримали позитивне враження з надією на подальшу співпрацю та реалізацію проектів у рамках туристичної галузі, архітектури та будівництва з метою будування ринку праці».