ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Наші гості

Обмін досвідом на міжнародному рівні!

Вівторок, 13 червня 2017, 17:19

На базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну 12 червня 2017 року відбулася зустріч із закордонними колегами – представниками освіти в Польщі: Христина Козак – керівник відділу підвищення кваліфікації вчителів та проектів; Божена Глажевська – головний спеціаліст позашкільної освіти та проектів; Себастьян Жємба – головний спеціаліст відділу економічного розвитку; Йоанна Господарчик – директор управління освіти у м. Варшаві.

Основною метою зустрічі було ознайомити із специфікою навчання у професійно-технічних навчальних закладах України, розкрити важливість ланки професійного навчання та в подальшому співпрацювати на міжнародному рівні.

З метою ознайомлення із навчальним закладом відвідувачам була організована екскурсія училищем на чолі з директором навчального закладу Алексенком Г. В., у ході якої закордонні колеги могли спостерігати за матеріально-технічною базою навчального закладу, специфікою навчання, спілкуватися з учнями, викладачами та майстрами.

Гості залишили приємні враження про наш навчальний заклад: Йоанна Господарчик відмітила організацію роботи молодого колективу на високому рівні; вдалий підхід до учня для реалізації навчальних завдань, а саме індивідуалізація завдань, вільний доступ до електронних кабінетів з метою поглиблення вивченого матеріалу; відпрацювання практичних навичок учнів на базі навчального закладу. За словами Йоанни: «Отримали позитивне враження з надією на подальшу співпрацю та реалізацію проектів у рамках туристичної галузі, архітектури та будівництва з метою будування ринку праці».

 

Обери свій професійний шлях, або правильний вибір зроблено!

Вівторок, 23 травня 2017, 10:01

20 травня 2017 року Київське вище професійне училище будівництва і дизайну гостинно зустрічало майбутніх абітурієнтів та їх батьків, адже випускники 9-их та 11-ти класів стоять на роздоріжжі професій. Перед кожним з них постає проблема вибору майбутньої спеціальності.

Наш навчальний заклад презентував основні напрацювання наших учнів та працівників кожної спеціалізації. Для гостей та абітурієнтів були запропоновані години спілкування з викладачами та учнями, тобто інформація та специфіка навчання рекламувалася самими учнями, тобто з перших вуст.

Абітурієнти та їх батьки були захоплені оновленими аудиторіями, привітним колективом, які хвилюються за кожного учня та майбутнього абітурієнта.

Завершальною сходинкою знайомства з навчальним закладом став святковий концерт за участі талановитих, креативних та активних учнів під керівництвом Я. П. Давидюк.

 

 

Вітали абітурієнтів!

Четвер, 16 лютого 2017, 12:27

У стінах Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну 11 лютого 2017 року вітали абітурієнтів – відбувся День відкритих дверей.

Потенційні абітурієнти, переступивши поріг навчального закладу, мали змогу ознайомитися із специфікою навчального процесу, позаурочними заходами, зокрема роботою гуртків фізичного виховання та театральної діяльності. Спробували себе сьогоднішні абітурієнти майбутніми фахівцями за різними профілями підготовки, взявши участь у майстер-класах. Свої можливості мали змогу випробувати із формотворення та кольорознавства, відчути себе справжнім туристом, пройшовши тест «Я впізнаю країну за її символами» та скарбошукачем із конкурсом «Карта скарбів». Відвідувачі змогли також вивчити специфіку управлінських професій, побачити роботу учнів за програмним забезпеченням персонального комп’ютера.

Завершилась ознайомлювальна екскурсія навчальним закладом святковим концертом, який організували найактивніші учнів, учасники гуртків художньої діяльності.

 

Чекаємо на навчання, у нас цікаво та змістовно!

Поділитись в соціальних мережах:

 

Робоча нарада з питань підготовки кадрів для будівельної галузі

Понеділок, 26 грудня 2016, 16:11

22 грудня 2016 року на базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відбулася робоча нарада з питань підготовки кадрів для будівельної галузі у рамках державно-приватного партнерства Міністерства освіти і науки України та Будівельної палати України і корпорації Укрбуд.

У ході наради було обговорено ряд запланованих питань та організована екскурсія навчальним закладом для  ознайомлення з навчально-технічною базою училища.

 

Зустрічаємо абітурієнтів

П'ятниця, 23 грудня 2016, 13:11

Напередодні Новорічних свят радо запрошувало на гостини потенційних абітурієнтів та їх батьків Київське вище професійне училище будівництва і дизайну – 17 грудня 2016 року відбувся День відкритих дверей.

Традиційно гостям навчального закладу було представлено цікаві екскурсії навчальним закладом, майстер-класи професійно-новорічної тематики та святковий концерт. З метою ознайомлення із потенційною професією,  допитливим абітурієнтам була можливість знайти та проявити свої таланти за допомогою майстер-класів. Всю сутність кваліфікації «Агент з організації туризму» можна було зрозуміти із розважально-пізнавальних ігор: «Назви країну» та «Я асоціюю пам’ятку з …», а відчути себе справжнім організатором туристичного маршруту із перешкодами допомогли кмітливі учні із високою майстерністю в’язання туристичних вузлів та розміщення туристичного привалу.

Для ознайомлення із кваліфікацією «Адміністратор. Агент з постачання. Діловод» увазі учнів для прояву їх задатків до управлінських рішень були представлені цікавинки із солодким сюрпризом. Адже скоро Новий рік – переддень казковості.

Новорічну тематику продовжив майстер-клас за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань», де потенційні абітурієнти відчули себе на занятті формотворення, виготовивши новорічні ялинки.

Завершальним акордом зустрічі та з метою популяризації позакласної роботи, зайнятості наших талановитих учні у гуртках художньої самодіяльності був організований святковий концерт. Наші вихованці показали високу майстерність художнього слова та артистизм.

Запрошуємо всіх на навчання! У нас цікаво!

 


Сторінка 1 з 6