ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Вернісаж педагогічної творчості

Училище

          8.04. 2014 р. у Київському палаці дітей та юнацтва було проведено Вернісаж педагогічної творчості на тему: «Інноваційна діяльність – шлях до вершини професійної майстерності педагогічного колективу», у якому активну участь прийняли педагогічні працівники КВПУ будівництва і дизайну. Експозиція навчального закладу була представлена кращими методичними розробками та рекомендаціями. Електронними версіями уроків виробничого та теоретичного навчання, відео уроками, зразками комплексно – методичного забезпечення предметів та професій, презентаційними роликами навчального закладу.

   

         

У номінації «Оригінальність та  креативність виставочних експозицій» навчальний заклад отримав Диплом ІІІ ступеня.

 

          На Вернісажі педагогічної творчості було представлено збірник методичних напрацювань педагогічних працівників, який увібрав у себе кращі доробки педагогічних працівників за 2013 – 2014 навчальний рік та отримав схвальні відгуки не тільки відвідувачів виставки, але й Диплом ІІ ступеня у номінації «Інноваційні підходи до змісту та оформлення збірників методичних напрацювань педагогічних колективів ПТНЗ».

          У рамках заходу викладачем навчального закладу Малець Н.О. було презентовано інноваційний освітній проект на тему: «Поєднання теорії з практикою під час проведення поетапної атестації». За цей проект педагогічний колектив КВПУ будівництва і дизайну було нагороджено Дипломом Лауреата у номінації «Реалізація та результативність інноваційного освітнього проекту».

          Педагогічні працівники навчального закладу відвідавши Вернісаж педагогічної творчості обмінялися досвідом з іншими педагогічними працівниками професійно – технічної системи, ознайомилися з творчими доробками та інноваційною освітньою діяльністю навчальних закладів, що в подальшому поліпшить результати їх творчості.