ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Наш сайт найкращий!

Понеділок, 03 квітня 2017, 12:01

31 березня 2017 року, у Міністерстві науки і освіти України відзначили переможців 7-го конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Він був організований МОН спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Комітетом Інтернет асоціації України з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

В конкурсі приймали участь понад 1600 сайтів, серед яких і наш сайт. Незалежне журі обрало 20-х лідерів за такими номінаціями:
Веб-сайти міських шкіл;
Веб-сайти сільських шкіл;
Веб-сайти дошкільних навчальних закладів;
Веб-сайти позашкільних навчальних закладів;
Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти.
Також у кожній номінації було визначено переможця за вебометричними вимірами відвідування сайтів.

Перед нагородженням директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко відзначив, що розвиток веб-сайтів навчальних закладів означає, що вони починають у повній мірі використовувати можливості для навчання та комунікації у 21 столітті.

«Міністерство освіти і науки України повинно заохочувати такий поступ, і саме тому сьогодні ми нагороджуємо найкращих – ті навчальні заклади, які найширше використовують можливості Інтернету для організації освітнього процесу. Це й спілкування з батьками, і повідомлення про конкурси, у яких діти можуть брати участь, і, що не менш важливо, інформація про нововведення, які запроваджуються в освітній процес», – наголосив Юрій Кононенко.

Переможці отримали грамоти від Міністра освіти і науки та голови Правління Інтернет асоціації України, а також призи, надані ІнАУ та її членами.

Отже, лідерами веб-сайтів навчальних закладів професійно-технічної освіти стали такі навчальні заклади:

1 місце - Київське вище професійне училище будівництва і дизайну

2 місце - Державний навчальний заклад "Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу"

3 місце - Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради "Васильківський професійний ліцей"

Нагадаємо що в минулорічному конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу, сайт КВПУ будівництва і дизайну посів 3 місце.

Всі переможці на сайті Міністерства освіти і науки України

Поділитись в соціальних мережах:

 

Вернісаж педагогічної творчості 2017

П'ятниця, 10 березня 2017, 10:48

У рамках проведення Вернісажу педагогічної творчості педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів та з метою поширення власних педагогічних ідей та технологій, освітніх та виробничих новацій, результатів інноваційної методичної діяльності педагогічних працівників, у стінах КВПУ будівництва і дизайну розпочала роботу постійно діюча виставкова експозиція методичних напрацювань, відкриття якої відбулася 28 лютого 2017 року. Основні досягнення розроблялися у рамках висвітлення теми «Методична робота – мотиватор розвитку майстерності та професійного успіху педагога в освітньому просторі».

На виставці були представлені напрацювання методичних комісій за напрямком діяльності: огляд експозицій та широти діяльності кожного педагога. ні досягнення розроблялися у рамках висвітлення теми «Методична робота – мотиватор розвитку майстерності та професійного успіху педагога в освітньому просторі».

Поділитись в соціальних мережах:

 

Вручення ордена "За заслуги"

Четвер, 26 січня 2017, 21:45

23 січня 2017 року відбулося вручення ордена "За заслуги" ІІІ ступеня директору Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну АЛЕКСЕНКУ ГЕОРГІЮ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧУ, за значний особистий внесок у науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, відповідно Указу Президента України №533/2016  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року.

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця, яку Ви вклали у розвиток професійно-технічної освіти та освітянської культури загалом є прикладом як для працівників так і для учнів.

Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний потенціал завжди будуть Вашими супутниками в досягненні поставлених цілей!

Поділитись в соціальних мережах:

 

Декада молодого педагога

П'ятниця, 28 жовтня 2016, 10:45

В училищі з 10.10.2016р. до 21.10.2016р. пройшла декада молодого педагога.

У рамках декади було проведено:

12 жовтня 2016р. - майстер-клас уроку теоретичного навчання «Урок - екскурсія» - провела викладач Кваша Н. В.

17.10.2016р. – круглий стіл «Від мудрого наставника до творчого молодого педагога» - провели заступник директора з навчально-виробничої роботи Корінчевська В. В., заступник директора з навчальної роботи Тумановська А. М., методист Самойлик І. М.

18 жовтня 2016р. – майстер-клас уроку виробничого навчання «Урок застосування сучасних засобів виробництва» - провів майстер виробничого навчання Поп’юк М. І.

19 жовтня 2016р. – методичний брифінг «Сучасний урок», де учасниками були голови методичних комісій та молоді педагоги.

20 жовтня 2016р. – педагогічний салон «Технології навчання. Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку» - провели заступник директора з навчально-виробничої роботи Корінчевська В. В., заступник директора з навчальної роботи Тумановська А. М., методист Самойлик І. М.

 


Сторінка 1 з 6