ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Благодійність

Частинка дитячої доброти!

Вівторок, 13 червня 2017, 17:16

Напередодні Дня захисту дітей 30 травня 2017 р. учнями Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну був проведений черговий майстер-клас у дитячому відділенні Онкологічного центру. За словами учасників викладача спец. дисциплін Косарцової О. І. та учениці групи 21 Настенко Кароліни: «Коли ми підійшли до місця проведення майстер-класу, нас вже чекали діти. Навіть дівчинка Настя, яка прийшла з мамою на чергову процедуру, залишилася, щоб взяти участь у ньому».

Кароліна запропонувала зробити яскраві брелоки у вигляді печива, плести оригінальні браслети та виготовити листівки з сюрпризами. Діти та їх батьки із задоволенням виконували запропоновані вироби. Усі знаходилися у гарному настрої, скрізь панував спокій та дружнє спілкування. Все це спонукає думати, що такі заходи вкрай необхідні. У наступному навчальному році ми й надалі плануємо продовжити проводити цікаві та пізнавальні майстер-класи та оточувати увагою, любов’ю дітей подібних закладів.

 

Захід спільно з благодійним фондом «Краб»

Неділя, 30 квітня 2017, 06:48

12 квітня 2017 року учні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну Настенко Кароліна та  Омельченко Вікторія за професією «Маляр, реставратор художньо-декоративних фарбувань (дизайнер)» разом з викладачем Косарцовою Оленою Іванівною відвідали онкологічний центр м. Києва. Це чергові заходи спільно з благодійним фондом «Краб», де з метою розвитку гуманізму та благодійництва проведяться майстер-класи для хворих дітей.

Як завжди нас зустріла волонтер благодійного фонду «Краб» пані Лариса, яка й організовує такі необхідні, як для учнів, так і для хворих дітей заходи. Виявивши високу громадську позицію, сприйняття реалії сучасного життя, наші учні  навчали дітей виготовляти м’які іграшки із ниток, які у них викликали посмішку. Цьому раділи не тільки діти, а й їх батьки, які з задоволенням спілкувалися з нашими дівчатами. Учні почули слова подяки та зрозуміли, що такі заходи необхідно частіше проводити і в подальшому, для того щоб дарувати дітям любов і надію на краще майбутнє.

Поділитись в соціальних мережах:

 
Більше статтей...


Сторінка 1 з 4