ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

Вчитель – не професія, а покликання!

Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:55

Професія педагога одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних. Учитель вкладає всю душу в учнів і є провідником у світ нових знань. Нелегка праця викладача гідна великої поваги.

Напередодні святкування Дня працівника освіти справжнє свято відбулося у стінах Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну. Своїх наставників не звичайним, ординарним способом привітали учні. Адже кожен вихованець долучився до оформлення подарунка своїми руками, бо напередодні святкування Дня Учителя відбулася виставки квітів. Учні та наставники спільними зусиллями підготували свято, презентувавши композицію власних виробів, об’єднаних спільною тематикою Дня Учителя та Дня Народження навчального закладу. Кожна з груп-учасників вирізнялися креативністю, послідовністю та логічністю подачі власного творіння мистецтва.

Під час презентації своїх композицій від учнів лунали теплі слова вдячності та вітання.

Наступним вітальним кроком став святковий концерт підготовлений талановитою молоддю під чітким наставництвом керівника вокального гуртка Давидюк Я. П. та креативного викладача іноземної мови Гарнеди С. І., які потаємними силами виявили талантів серед першокурсників.

Приємним кульмінаційним моментом свята сталі слова-вітання від головного педагога нашого навчального закладу – директора Алексенка Г. В.

Щиро вітаємо наших педагогів із професійних святом!