ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

2017 рік

Вчитель – не професія, а покликання!

Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:55

Професія педагога одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних. Учитель вкладає всю душу в учнів і є провідником у світ нових знань. Нелегка праця викладача гідна великої поваги.

Напередодні святкування Дня працівника освіти справжнє свято відбулося у стінах Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну. Своїх наставників не звичайним, ординарним способом привітали учні. Адже кожен вихованець долучився до оформлення подарунка своїми руками, бо напередодні святкування Дня Учителя відбулася виставки квітів. Учні та наставники спільними зусиллями підготували свято, презентувавши композицію власних виробів, об’єднаних спільною тематикою Дня Учителя та Дня Народження навчального закладу. Кожна з груп-учасників вирізнялися креативністю, послідовністю та логічністю подачі власного творіння мистецтва.

Під час презентації своїх композицій від учнів лунали теплі слова вдячності та вітання.

Наступним вітальним кроком став святковий концерт підготовлений талановитою молоддю під чітким наставництвом керівника вокального гуртка Давидюк Я. П. та креативного викладача іноземної мови Гарнеди С. І., які потаємними силами виявили талантів серед першокурсників.

Приємним кульмінаційним моментом свята сталі слова-вітання від головного педагога нашого навчального закладу – директора Алексенка Г. В.

Щиро вітаємо наших педагогів із професійних святом!

 

Українська вишиванка – наш генетичний код!

Вівторок, 23 травня 2017, 10:05

Не знаю, чи став наш задум якимось неймовірним, але для учнів та інженерно-педагогічних працівників Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну перетворився на яскравий символ віри в себе, у своїх однолітків, у підростаюче покоління!

Якось одного, на перший погляд, звичайного робочого дня, активістів учнівського колективу осяйнула  ідея єдності, саме в третій четвер травня – День вишиванки – об’єднатися в справжню українську родину. Основною темою єднання стала українська вишивка, українська пісня, українське слово та українська символіка. Учні та інженерно-педагогічні працівники з’явилися в одязі з вишитим орнаментом або іншими атрибутами українського стилю. Саме 18 травня 2017 року всі бажаючі представники КВПУ будівництва і дизайну взяли участь у всеукраїнському флеш-мобі.

Цікавість, прагнення до утвердження патріотизму кожного учня, захопленість тим що самі долучилися до творення історії сьогодні, запальність дійством народила фразу: «Вишиванка — це стильно!» Саме українська вишивка передає традиції минулих поколінь, об’єднує сучасне з майбуттям, поглиблює патріотизм, запалює іскорку любові.

Ми не влаштовували якихось конкурсів чи концертів цього дня та і не в цьому полягав основний задум. Найважливіше, що учнівська молодь із задоволенням долучилося до Дня української вишиванки.

Сподіваємося, наступного року нас підтримає ширша аудиторія, адже бути українцями, стильними українцями – це круто. «Українська вишиванка – наш генетичний код»!

 


Сторінка 1 з 4