ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

2016 рік

Новорічний вогник

Субота, 31 грудня 2016, 13:42

Новорічні привітання тривають у стінах Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну. 28 грудня 2016 року відбувся Новорічний святковий концерт за участі всіх груп. Діти створили атмосферу казки та фантастичних подій. Привітати з Новим роком завітали до нас фантастичні герої Дід Кирило,  його помічники та головні герої Новорічних свят – Дід Мороз та Снігуронька.

Справжнім новорічним дивом-подарунком стало вітання нашої гордості навчального закладу. Теплими словами за відмінні успіхи у навчанні, активну участь в громадському житті училища нагородили подяками Опанасенко Карину, Олексюк Іванну, Чорну Вікторію, Верхотурову Альону, Петришинець Наталію, Скаржинець Ксенію, Настенко Кароліну, Бабенко Дар’ю, Улькіна Констянтина.

Вітаємо!

Більше фото:   

 

Семінар-практикум

Четвер, 01 грудня 2016, 14:41

На базі КВПУ будівництва і дизайну 28 листопада 2016 року відбувся семінар-практикум для керівників гуртків розмовного жанру ПТНЗ м. Києва.

У ході семінару було вирішено ряд питань, щодо педагогічної майстерності керівників гуртка розмовного жанру. Основну увагу було звернуто на використання інноваційних технологій в гуртках розмовного жанру.

Для гостей та учасників адміністрацією КВПУ будівництва і дизайну була організована екскурсія училищем  з метою ознайомлення із навчальним процесом та матеріально-технічним забезпеченням.

Кульмінаційним моментам практикуму став святковий концерт під керівництвом Найверт Ю. О.,  Давидюк Я. П. та наших талановитих учнів, які показали майстерність гри, техніку голосу та креативність втілення вічних тем у мистецтві слова.

 


Сторінка 1 з 4