ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

2015 рік

Гостинно зустрічаємо!

Вівторок, 08 грудня 2015, 12:59

Усіх гостинно зустріло Київське вище професійне училище будівництва і дизайну 5 грудня 2015 на святі Дня відкритих дверей. Переступивши поріг навчального закладу,  майбутні учні, сучасні абітурієнти поринули в атмосферу таємниць кожної з професій. Відвідувачам була представлена тематична виставка від кожної методичної комісії. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з багаторічними напрацюваннями педагогічних працівників.

Розбудивши зацікавленість у відвідувачів, інженерно-педагогічні працівники та учні КВПУ будівництва і дизайну запропонували подолати наступну сходинку програми – це екскурсія навчальним закладом. Гості мали нагоду познайомитися з  висококваліфікованими працівниками, які мали можливість представити навчальні кабінети та лабораторії, детальніше поглибити знання абітурієнтів з  професії, дати відповіді на питання: «Яку обрати професію»? Адже сьогодні попит професій спрямований на інтелектуальний напрямок без підтвердження робітничих здібностей. Про це підтверджують і слова вчителя школи № 85 Курочкіної О. А., що профорієнтаційна робота здійснюється зорієнтовано на вузи, а не озвучуються переваги робітничих спеціальностей, які дають можливість проявити власні можливості, знання та уподобання.

Із метою зацікавленості наших відвідувачів-абітурієнтів, основним завданням юних екскурсоводів-учнів та працівників було переконати в перспективі розвитку робітничих спеціальностей. Саме на виконання цього завдання були й організовані екскурсії навчальними майстернями та майстер-класи.

Перлинами нашого навчального закладу є майстерня та навчальний клас за Німецько-українським проектом.

Завершенням свята стала святкова вистава за творчістю Ліни Костенко.


Відео заходу:

Відвідувачі навчального закладу були в захваті від побаченого та залишили позитивні відгуки:

вчитель, класний керівник 9 класу Сушко Т. О.: «Порівнявши училище з іншими навчальними закладами, можна стверджувати, що КВПУ будівництва і дизайну має  високий рівень матеріального забезпечення. Приємно було спостерігати за тим як школярі брали участь у майстер-класах, цікавилися специфікою навчання, ставили запитання щодо робітничих професій і учні залишилися з приємними враженнями»

учениця ЗОШ № 279 Гниляк Діана: «Мені найбільше сподобалося на дні відкритих дверей – це екскурсія училищем та вистава. Була вражена майстернею та навчальним кабінетом за професією «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань»;

учень ЗОШ № 2 м. Ірпінь Кузьмич Віктор, зазначив, що йому сподобалися в училищі кабінети, майстерні, а найбільше те, що я власноруч спробував виконати процес утеплення  споруд та дізнався як правильно наносити суміші.

 

Пам’ятають онуки героїв

Понеділок, 18 травня 2015, 08:35

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої.

День пам’яті полеглих у  Другій Світовій війні - це лише часточка великої данини, пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу.  13 травня 2015 року відбулася година пам?яті Героїв минулого, сучасного і майбутнього. У стінах Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну проходила зустріч із бойовими ветеранами Гаригою Миколою Прокоповичем, Полєхою Володимиром Андрійовичем та рідними Героя Другої світової війни – Миколи Шепелєва (честь героя названа вулиця, на якій знаходиться наше училище). Донька – Ткаченко Віра Миколаївна та онук – Кирило Шепелєв  намагаються зберегти пам'ять про дідуся та передати визначний подвиг нащадкам. У знак вдячності та поваги учні розробили святкову програму, де теплими словами згадався подвиг. Святкова атмосфера дала можливість героям повернутися в свою юність та пригадати молоді роки.

 

1939-1945. Пам’ятаймо! Перемагаймо …

Вівторок, 05 травня 2015, 12:18

У КВПУ будівництва і дизайну  відбувся святковий захід у рамках проведення міського огляду-конкурсу з художньої самодіяльності, виставок робіт технічної творчості, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учнів.  Не випадково була підібрана  тематика свята, адже на порозі святкування 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.  Свідомо виявили себе учні нашого навчального закладу, адже чітко прослідковувалась сформована національна свідомість та патріотизм, що довело перевтілення в образи-герої, граційність, артистичність  та майстерність виконання ролі.

Більше фото:     

 

Мода проходить – стиль залишається, вишиванка – це стильно!

Понеділок, 20 квітня 2015, 14:35

У Київському вищому професійному училищі популяризується свято вишиванки. Воно народилося зі студентської ініціативи учнів І курсу. Після того, як одного дня молодь у вишитих сорочках прийшла на заняття, акцію підтримали всі, адже українська вишивка має свою традицію та магічну силу.

Наш народ, не дивлячись на важкі часи, завжди висловлював свій душевний стан за допомогою ремесел і вишивки. Талант українських майстринь – вишивальниць відомий у всьому світі завдяки чоловічим і жіночим вишиванкам переповнених красою, витонченістю і естетичністю.

Вишивка займає особливе місце в народному промислі, який користується популярністю не тільки на території України, а й за її межами. Вони до цих пір мають національне значення і служать людям своєрідним оберегом. На жаль, назвати точну дату виникнення вишиванки складно, так як її корені сягають давнини, де вірили в сили природи, а сам вишитий виріб захищав людину від злих духів.

Жіноча вишиванка ручної роботи – це відображення історії, культури і майстерності народу. Кожен орнамент і його кольорова гамма має своє значення і застосування. Така річ є творінням золотих рук вишивальниць, втіленням їх фантазії, а також стану душі.

У ході акції «Моя вишиванка», яка проходила в КВПУ будівництва і дизайну, учні мали змогу ширше познайомитися із історією української вишиванки, цьому сприяв усний журнал «Із витоків вишивки», та показати свої знання і креативність у ході інсценізації українських традицій та творчого слова.

Київське вище професійне училище будівництва і дизайну взяло участь у міському конкурсі фотографій «Моя вишиванка» серед ПТНЗ м. Києва, присвяченого 201-й річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка та посіло почесне призове місце. Вітаємо!

 

З Тарасовим словом у серці …

Вівторок, 24 березня 2015, 08:19

 З Тарасовим словом у серці …

Цікаве життя у КВПУ будівництва і дизайну!. У рамках декади суспільно-філологічних дисциплін, згідно розробленого плану, проведенно цікаві яскраві заходи. До організації яких долучилися всі учні училища. За традицією, відкриттям низки заходів, став конкурс стіннівок, тематика яких – любов до рідного слова, вшанування великого Кобзаря. Продовженням стали активні заходи: учні 14 групи відвідали Національний музей літератури України; наступний яскравий крок - «Брейн-ринг для знавців рідної мови», де активну участь брали учні І курсу, під чуйним керівництвом викладача української мови – Кубишти Марії Віталіївни, яка підготувала 5 команд. Отримали задоволення, як гравці команд,  так й уболівальники.

  

П’ятниця 13-те, а у нас свято! Виставка картин, художніх виробів учнів, їхніх батьків, викладачів. Були представлені роботи з бісеру, вишиті речі різними техніками шиття, вироби з дерева та кераміки, картини, в’язані речі. Виставка мала мету показати, що українці – умільці, із  золотими руками, добрим серцем і душею. Упродовж тижня всі бажаючі могли насолоджуватися дивовижною красою представлених експонатів.

Розпочався другий тиждень Декади – 16 березня. На відкриту виховну годину «Шевченківські дні за кордоном» були запрошені кандидат філософських наук, науковий співробітник Центру українознавства філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка  - Шептицька Тетяна Леонідівна та доктор історичних наук, професор, завідувач Відділу джерел з новітньої історії України Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського Національної академії наук України – Піскун Валентина Миколаївна. Відповідальні за проведення заходу Норець Юлія Олександрівна та Івануса Ольга Степанівна підготували цікавий матеріал про життя Т. Г. Шевченка. Дуже цікавою була бесіда поважних гостей, які досліджують творчість Кобзаря. Вони відповіли на досить каверзні запитання учнів щодо життя митця. Тетяна Шептицька  декламувала свої вірші. В актовому залі панувала приємна атмосфера  для творчої співпраці, тому всі присутні отримали насолоду від спілкування.

Наступний день – зустріч із літературними героями. Викладач світової літератури, голова методичної комісії суспільно – філологічних дисциплін Саєнко Світлана Володимирівна  підготувала і провела «Бал літературних героїв».

  

Серед них були: Том Сойєр,  Пеппі Довгапанчоха, Маленька Розбійниця, а також Жульєн Сорель, Оскар Уайльд, Роксолана та Мавка з Лукашем.

  

На Бал завітали Анна Кореніна та Тетяна Ларіна. А зібрала дійство героїв -  Мері Попінс. Кульмінаційним моментом «Балу літературних героїв» став візит Клеопатри, яку супроводжували п’ять вірних рабів.

  

Середа, 18 березня – очікуваний день! В училищі проводився конкурс «Вишиванка – це стильно!» як сказала відповідальна і ведуча цього заходу С. В. Саєнко: «Стало уже традицією кожного року влаштовувати таке свято, коли переважна більшість учнів, викладачів, працівників училища, на чолі з директором Георгієм В'ячеславовичем приходять на роботу у вишиванках».

  

У конкурсі узяли участь 10 навчальних груп. Кожна виходила на сцену на чолі з класним керівником і майстром, представляли свої костюми, співали та танцювали.

  

Святкову програму кожної групи оцінювало поважне журі за такими критеріями: масовість, оригінальність представлення, музичний супровід, креативність.

  

Найкращими стали учні групи № 15, 23, 37. Неймовірне задоволення отримали всі учасники, а гості, які були присутні в переповненій залі, – у захваті. Воістину, як сказала Коко Шанель: «Мода  проходить, стиль залишається». Вишиванка – це стильно!

  

Вінцем Декади був літературно – музичний захід «Година улюблених віршів. Музи не мовчать…» напередодні Дня поезії хотілось почути ніжні, гарні поетичні  рядки з виступами учнів, викладачів, майстрів. Так і сталося.

  

Прозвучали вірші  Олександра Пушкіна, Ліни Костенко, Вероніки Тушнової у яскравому виконанні учнів училища. Залучилися також до заходу викладачі та майстри виробничого навчання. Порадувала авторським віршем викладач фізики – Присяжнюк Аліна Іванівна.

  

Прозвучали вірші сучасних молодих авторів, присвячені трагічним подіям наших днів. Яскрава декламація віршів та вдало підібрана музика зачарували всіх присутніх, про що свідчили щирі сльози надії та переживання у глядачів.

Звичайно, що Тарасове слово звучало зі сцени. Це і «Думка» у виконанні Сергія Зіневича. Сучасні вірші « Відродися Тарасе» прочитала майстер Хоменко Наталія Сергіївна і вірш «Надзвичайна Україна» прекрасно представив Микола Довгошеєнко. Згадали історію написання головного вірша всіх українців, який став гімном «Ще не вмерла Україна». Слухаючи Гімн, всі стояли з почуттям гідності молодої людини великої незалежної квітучої держави – України.

 


Сторінка 1 з 2