ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА СТАРОМУ САЙТІ УЧИЛИЩА!!!

З ЖОВТНЯ 2017 РОКУ В УЧИЛИЩІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ САЙТ

Адреса нового сайту: www.kvpubd.com

2014

Захід «І мертвим, і живим, і ненародженим»

Творчість

 Згідно розпорядження управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №9 від 27.01.2014р. "Про проведення міських оглядів-конкурсів художньої самодіяльності, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва в професійно-технічних навчальних закладах м.Києва", присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну, 20 березня відбувся захід "І мертвим, і живим, і ненародженим".

Високий ідейно-художній рівень на виконавську майстерність під час огляду конкурсу з художньої самодіяльності продемонстрували наші учні.

 

69-та річниця Дня перемоги

Творчість

         Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною за­платив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

  З нагоди відзначення 69-ої річниці з дня визволення від німецько-фашистських загарбників в КВПУ будівництва і дизайну були організовані святкові заходи.

   - 05.05. 2014р. керівникам груп проведено виховну годину на тему: «Україна в роки Великої Вітчизняної війни»

   - організовано перегляд фільму «Україна у вогні»

  - в холі училища учнівським самоврядуванням була оформлена експозиція «Свічка пам’яті»

        - 07.05.2014р. о 13.00 год. відбувся святковий захід приурочений Дню Перемоги «Свято із сльозами на очах». На свято були запрошені діти війни та ветерани Великої Вітчизняної війни Гарига Микола Прокопович і Палєха Володимир Андрійович, які привітали педагогічний і учнівський колективи з Днем Перемоги. Урочистий захід розпочав директор училища, Алексенко Г. В., який привітав всіх з цією знаменною датою, подякував ветеранам за їхній подвиг. Із словами привітання і вдячності звернулися до всіх присутніх і, зокрема, ветеранів учні училища. Ведучим вдалось створити душевну атмосферу в залі, прийняту духом патріотизму. За ті хвилини, що тривав захід, перед присутніми промайнули картини тих страшних подій, звертання воїнів до своїх нащадків, прозвучали щирі пісні про війну

  

  

  

  

        - 07.05.2014р. проведено конкурс стіннівок приурочений до 69-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників, де участь взяли всі групи училища

  

  

  

   

 

 

8 березня

Творчість

8________________________.jpg

          7 березня 2014 року в актовому залі КВПУ Будівництва і Дизайну відбувся святковий концерт присвячений міжнародному Дню жінок.

          Зі святом поздоровили всіх жінок учні а також привітання пролунали від адміністрації училища, зокрема директора Георгія В'ячеславовича Алексенка, старшого майстра Анатолія Івановича Савчука та керівника фізичного виховання Євгена Павловича Горчинського.

 

День усіх закоханних

Творчість

 

14 лютого 2014 року у стінах актового залу училища будівництва і дизайну відбувся святковий концерт присвяченний Дню Святого Валентина. Учні училища піснями та віршами поздоровили усіх гостей зі святом а також в кінці заходу директор училища Алексенко Георгій В'ячеславович поздоровив всіх присутніх зі святом.

Відео :